Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela

Belangrijkste voorzieningen

  • 130 m²
  • 5 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 10 gasten
  • 5 bedden

Locatie

    Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela villa van 130 vierkante meter is op afstand van 4 km van de Covão D'Ametade gelegen en biedt wandelen, fietsen en vissen voor actieve gasten.

    Tijdens je verblijf in het chalet, ben je binnen 10 minuten met de auto van universiteit Covilha en binnen 15 minuten met de auto van de Igreja de Nossa Senhora da Conceição. Deze 5-slaapkamer villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals de Torre de Seia, 6 km verder.

    De 3-badkamer woning biedt uitzicht over de tuin aan. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Ervaar ultiem comfort in de keuken van de villa, voorzien van een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen ook gebruik maken van een eetgedeelte om zelf te koken. Restaurante Lindeza met Europese gerechten bevindt zich vrij dicht bij Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 12:00
    Licentienummer63167/AL
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela

    De 3-badkamer woning biedt uitzicht over de tuin aan. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Buitenkant foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Buitenkant foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Buitenkant foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Wastafels foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Wastafels foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Buitenkant foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Buitenkant foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Voorzieningen foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Buitenkant foto Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela Voorzieningen foto
    Chalet

    Grootte: 130 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Portugal

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela villa?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela villa?
      Gasten van Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela villa kunnen onder andere de Covão D'Ametade (4 km), universiteit Covilha 4,1) en de Igreja de Nossa Senhora da Conceição 4,2) verkennen.
    • Zijn er skivoorzieningen beschikbaar in dit chalet?
      Skiërs kunnen gebruik maken van een skischool en skiverhuur in dit chalet.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Chale | Penhas Da Saude - Serra Da Estrela